Netprawnik24

plende
Banner_top_pl

Zadaj pytanie prawnikowi

Zadaj pytanie, a otrzymasz bezpłatną wycenę realizacji usługi. Opisz dokładnie swój problem lub zleć sporządzenie pisma.

Kliknij tutaj i przejdź do formularza głównego
Banner_1_pl Banner_2_pl Banner_3_pl Banner_4_pl

Potrzebujesz porady, nie wiesz jak sporządzić profesjonalne pismo, pozew, wniosek, skargę, apelację, etc., nie szukaj prawnika, zadaj nam pytanie. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zespół zawodowych prawników jest do Twojej dyspozycji. Po zadaniu pytania otrzymujesz bezpłatną wycenę na email. Skorzystaj z płatności online. Możesz otrzymać poradę już od 49.90 netto w kilka godzin po zadaniu pytania. Każda z porad jest sporządzana przez zawodowego prawnika. GWARANCJA ZADOWOLENIA!

Czy wiesz, że...

2018-01-16 BANK NIE ROZWIĄŻE UMOWY JEŚLI KREDYTOBIORCA NIE PODAŁ WSZYSTKICH DANYCH

Fakt, że kredytobiorca podał bankowi niekompletne dane, nie będzie powodem rozwiązania umowy kredytu hipotecznego. Sprawdzenie informacji o osobie zaciągającej pożyczkę jest obowiązkiem kredytodawcy.

2018-01-16 NETPRAWNIK24.PL TO PORADY PRAWNE Z ZAKRESU

_________

 

1/ spraw karnych,

2/ spraw cywilnych,

3/ spraw rodzinnych,

4/ prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

5/ spraw administracyjnych

Opinie Klientów

Otrzymałam szybką i fachową pomoc w sporze ze spółdzielnią mieszkaniową. Jestem mile zaskoczona ceną usług portalu netprawnik24, a pisemna porada prawna napisana została w jasny i czytelny sposób. Polecam wszystkim poszukującym pomocy. Zosia F. Trójmiasto
Zleciłem przygotowanie pozwu cywilnego i w ciągu kilku godzin otrzymałem aktualny i przede wszystkim kompletny dokument, który złożyłem w sekretariacie sądowym. Pozew przygotowywał zawodowy radca prawny a cena za pismo jest konkurencyjna wobec tradycyjnych kancelarii. Adam, Toruń.
Otrzymałem fachowe informacje. Czesław, Włocławek.
Miałam dośc nietypową sprawę, z którą wstydziłam się iść do prawnika osobiście. Dlatego załatwienie jej przez internet było dla mnie idealnym rozwiązaniem. Dziękuje jeszcze raz za profesjonalną pomoc. Mariola, Lipno, kujawsko-pomorskie.
:) Czasem lepiej poświęcić zakup trendy bluzeczki z Chin i wydać to na prawnika bo konsekwencje niewiedzy mogą ciągnąć się latami. Dzięki za fachową poradę! Mariola Z.
Doradzono mi jak uzyskać alimenty na siebie i dziecko od męża jeszcze przed rozprawą rozwodową. Dziękuję za pomoc i szybką odpowiedź. Kasia, Ciechocin